AlFarabi Ulusal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi nde Rusça ve İngilizce olarak 2 dilde eğitim verilmekte olup öğrenciler arzuladıkları dilde eğitim alabilmektedir.

Yabancı dil yeterliliği bulunan öğrenciler direk fakülte kaydı yaptırabilmekte buna karşılık yabancıdil yeterliliği bulunmayan öğrenciler üniversitenin bünyesinde yabancı dil hazırlık eğitimi alabilirler. Al-Farabi Üniversitesi, Uluslararası Üniversiteler Birliği üyesi ve Avrasya Üniversiteler Birliği’nin kurucu ortağıdır.

Kazakistan Al Farabi Ulusal Üniversitesi, doktorların ve sağlık profesyonellerinin yüksek kaliteli çalışmalarına yönelik en etkili uluslararası bilimsel, öğretici, klinik uygulamalar ve stajlarda öğrencilere özel yörüngeler sunmaktadır.
 
Diş hekimliği fakültesinde tıbbi personelin çalışmalarını en küçük düzeyde eğitim programları – öğrenci, yüksek lisans ve zeka programları – gerçekleştiren uluslararası standartlar ve yeni bilimsel başarılar esas alınmaktadır. Ayrıca, sağlığı iyileştirme ve koruma programlarının etkinliği, tanıtımı ve uygulanmasıyla ilgili çeşitli alanlardan ve sektörlerden iş temsilcileri ve uzmanlar için ekstra eğitimlerde sağlanmaktadır.

 
Al Farabi Kazak Ulusal Üniversitesi, Avrupa Tıp Konseyi, Hindistan Tıp Konseyi (MCI), Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Dünya Tıp Eğitimi Federasyonu (WFME) Yüksek Öğretim kurumu ( YÖK) tarafından ve birçok önde gelen ülkelerin tıp konseyleri tarafından tanınmış ve yetkilendirilmiştir.
 
 Al Farabi Üniversitesi eğitim stratejisi, aktif öğretim yöntemlerinin kullanılmasına, Üniversite kliniğinde klinik eğitime ve farklı klinik temellere, proje koçluğuna ve ayrıca yaratıcı görevlerin uygulanmasına dayanır. 

Diş Hekimliği Fakültesi Ücretleri
Al Farabi Üniversitesi nde diş hekimliği eğitimi Hazırlık +5 sene olup , senelik eğitim dili ingilizce ve rusça dır.

Al Farabi Üniversitesi Fiyat Listesi buradan cihazınıza indirebilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir