Al Farabi Üniversitesi nde eğitim dili ingilizce ve rusça dır . Üniversitede eğitim alacak olan adaylardan seçtikleri eğitim dilinde en az B1 seviyesinde yabancı dil bilmeleri şartı aranmaktadır ve bu durum bazı fakültelerde B2 seviyesine kadar çıkmaktadır.

Yabancı dil yeterliliği olmayan adaylar için üniversite bünyesinde yabancı dil hazırlık fakültesi bulunmakta olup öğrenciler fakültede 1 akademik sene ( 9-10 ay) süreli hazırlık yabancı dil eğitimi alırlar . Yabancı dil eğitimi yanısıra haftada 4-8 saat kadar enformasyon yardımcı ders eğitimide verilmektedir.

Kazakistan Al Farabi Üniversitesi Rusça – İngilizce hazırlık sınıfı eğitimi hakkında detaylar ve ücret bilgisi için online eğitim kataloğumuzu cihazınıza indirebilirsiniz.

Al Farabi Üniversitesi Eğitim Ücretleri fiyat listesi buradan cihazınıza indirebilirsiniz

2 Comments on “Al Farabi Üniversitesi Hazırlık Fakültesi”

  1. B1 veya B2 seviyeli ingilizceyi hazırlık sınıfında mı öğrenicez yoksa bölüme göre bu seviyeleri bilmemiz mi gerekiyo

  2. The next time I read a blog, Hopefully it doesnt fail me just as much as this one. I mean, Yes, it was my choice to read through, but I actually thought you would have something useful to say. All I hear is a bunch of moaning about something that you could fix if you werent too busy searching for attention.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir